דף הבית»אודות חוויה


אודות חוויה

חברת י.סולומון בע"מ חוויה-הום הוקמה בשנת 1976 והינה חברה מהמתקדמות ומהמובילות בתחום כלי הבית, מוצרים למטבח, לבישול, אפיה, האמבט, מתנות והבית.  ניתן למצוא את מוצרינו במבחר חנויות בפריסה ארצית. המרכז הלוגיסטי ממוקם במושב בן זכאי, בו מתרכזות כל הסחורות  והמוצרים המיובאות ממגוון ארצות בעולם, המרכז הלוגיסטי משתרע על שטח של כ-5000 מ"ר ומספק סחורות לחנויות ועסקים בישראל, במקום הוקם אולם תצוגה מפואר מעוצב וממוזג בו תוכלו למצוא את כל מוצרי החברה, תקבלו הסבר  מקצועי על המוצרים והשימוש בהם.

חברת י.סולומון בע"מ חוויה-הום הפכה לשם ודבר בשוק הישראלי בזכות השרות, האדיבות והאיכות הבילתי מתפשרת של המוצרים. לחוויה ספקים אמינים בכל העולם, ומוצרינו עוברים בדיקות וביקורות בכל זמן ובכל עת. אנו בחוויה דואגים לחדש בכל 6 חודשים את מלאי המוצרים ולגוון בכל פעם מחדש את העיצובים והרעיונות למוצרים, עלידי כך אנו דואגים שהצרכן יהנה בכל קניה  ממוצר שמתאים לרוח האופנה בזמן הרלוונטי.

חברת י.סולומון בע"מ חוויה-הום שמה לעצמה למטרה לשים את הלקוח ורצונותיו בראש סדר העדיפות, להמשיך ולהגיע לכל בית ומטבח בארץ, לספק פתרונות לכל צורכי האפיה, הבישול והיום יום, תוך סימת לב מיוחדת לאיכות , נוחות,  ועמידות המוצרים אותם אנו מייבאים ומשווקים מעל ל- 35 שנה, כשהחזון הוא המשך גילוי פתיחות לעיצובים ורעיונות חדשים בכל תחומי הבית והמטבח והפיכת קניית המוצרים וכמובן השימוש בהם לחוויה.
עיצוב גרפיסטודיו הדס ניצן     בניית אתריםITdesigns