דף הבית»המגזין»חורף - חוויה מהנה
חורף - חוויה מהנה
 

ישנם כמה אלמנטים מובילים כשמדברים על חורף חם, בריא ומפנק, חוויה-הום מביאה לכם כמה טיפים לחורף שכזה:

לבוש הולם: ילדים ונערים וגם אנו המבוגרים לא תמיד שמים לב למה שצריך ללבוש בימים קרים לכן יש לשים לב לדברים הבאים: נעליים חמות סגורות היטב, סוודר או חולצה ארוכה, כמובן מעיל וכובע שמכסה את האוזניים, ביום גשום אל תשכחו מטריה.

תה חם: מחקרים מראים ששתיה מרובה של משקאות חמים תורמים למערכת החיסונית שלנו ולכן מיזגו כוס תה חם הכניסו לתוכו כמה עשבי מרפא טובים כמו מרווה, נענע, שיבה, לימונית ואם כבר נהנים אז חוויה הום  מגישה לכם מגוון הצעות
לכוסות , מאגים וספלים בעיצובים שונים.

ארוחות מזינות: כדאי לוודה שילדינו יאכלו ארוחות חמות בבית הספר ! לפעמים הכסף שאנו נותנים לילדינו לאוכל, מתבזבז על חטיפים ומזון לא בריא, ידוע שצריך להמעיט באוכל עם חומרים משמרים, אוכל מהיר ומטוגנים. במיוחד כשחולים בשפעת ובמחלות ויראליות אחרות,  לנו בחוויה-הום יש פתרונות מצויינים לאחסון אוכל לבה"ס  
לכתבה בנושא.

מרקים: מרק עשיר בירקות ואיטריות מספק לגוף ויטמינים, מה שמשפר את התמודדות הגוף כנגד וירוסים ומחלות למינהן, צריכה מתאימה של ויטמינים תשפר את  מערכת החיסון שלנו , מרק שכזה מהווה גם ארוחה חמה בחורף קר!
ישנן אמהות ששולחות את ילדהן לבית הספר מצויידים במרק חם ועשיר בתוך תרמוס או כוס הרמטי, אנו בחוויה -הום חושבים שזו הצעה נהדרת, ולכן אנו מציעים את הטרמוסים, והכוסות ההרמטיות שלנו גם למטרה זו.
כי בסופו של דבר, איך אנו היינו רוצים שילדינו יזכרו את החורף?
כמובן עם המרק החם של אמא.
עיצוב גרפיסטודיו הדס ניצן     בניית אתריםITdesigns