דף הבית»תקנון

תקנון החנות

א. מבוא

1. י. סולומון חוויה-הום משמש כחנות וירטואלית לרכישת מוצרים ושירותים על ידי גולשים באינטרנט במכירות רגילות.

2. תקנון זה תקף בכל שימוש ורכישה שייעשה באתר ע"י הלקוח ויהווה בסיס משפטי לכל שאלה שתתעורר בין הלקוח לביןי. סולומון חוויה-הום.

3. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.

4. גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

5.המחירים באתר כוללים מע"מ ומתלווה בעת רכישה חשבונית מס / קבלה על כל פריט שנרכש.
  המחירים אינם כוללים דמי משלוח וביטוח שיגבה בנפרד.
  לכל מוצר יוצגו דמי השילוח.

*יש אפשרות לאיסוף עצמי בהצגת תעודת זהות ודף הזמנה המוכיח שאתם הקונים בחנות עצמה
   תוך חיסכון דמי השילוח.


ב. תנאים לגלישה ושימוש באתר
 כל משתמש באתר רשאי לבצע קנייה בכפוף לתנאים הבאים:

1. המשתמש כשיר לבצע פעולות משפטיות. במידה והמשתמש הינו קטין (מתחת לגיל 18) או שאינו זכאי לבצע   פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, שימושו באתר יהיה כאילו קיבל את אישור האפוטרופוס.

2. המשתמש הינו בעל ת.ז ישראלית תקפה או תאגיד רשום באופן חוקי בישראל.

3. המשתמש הינו בעל כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל ע"י אחת מחברות האשראי.

4. המשתמש הינו בעל תיבת דואר אלקטרונית באינטרנט.

5. י. סולומון חוויה-הום בע"מ תהיה רשאית למנוע ממשתמש מלהשתתף במכירות באתר באמצעות חסימת גישתו בכל אחד  מהמקרים הבאים:
(1) המשתתף פעל בצורה בלתי חוקית.
(2) המשתתף הפר תנאי מהתנאים הכתובים בתקנון.
(3) המשתתף מסר פרטים שגויים במתכוון בעת ההרשמה או לאחר מכן.
(4) המשתתף ביצע פעולה שיש בה לפגוע בפעילות התקינה של האתר, או בחנות י. סולומון חוויה-הום

ג. מכירות

1. חברת י. סולומון חוויה-הום מאפשרת לך לרכוש מוצרים שונים דרך האתר, בצורה קלה ומהירה ובמחירים אטרקטיביים .

2. לכל מוצר, ישנו דף המפרט את פרטי המוצר הידועים ואת מחירנו באתר.

3. בכדי לבצע הזמנה באתר יוכל הקונה לפנות אל שירות הלקוחות בכדי לבצע הזמנה טלפונית או לשלוח דואר אלקטרוני עם בקשה ליצור קשר או שניתן יהיה למלא באתר תחת הקטגוריה "רכישה" טופס הזמנה ובו יירשמו פרטים אישיים כגון שם, מס`` ת.ז. או ח.פ, כתובת, מספר טלפון , כתובת דואר אלקטרונית. לאחר ההרשמה ובתחילת תהליך הזמנת המוצר, תתבקש להזין גם את מספר כרטיס האשראי שלך. כמו כן,. על מנת שניתן יהיה לבצע הזמנה מהירה וללא תקלות, עליך להקפיד על רישום של פרטים נכונים.

4. מיד לאחר ביצוע פעולת ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי ייבדקו ויאושרו ע"י חברת כרטיס האשראי. נציג האתר יצור קשר עם הקונה בכדי לאמת את הפרטים האישיים ופרטי כרטיס האשראי ובמידה וההזמנה ופרטי כרטיס האשראי אושרו, ההזמנה תרשם ויהיה ניתן לראותה בקישור "ההזמנות שלי" שבאתר. כמו כן, יישלח לדואר האלקטרוני אישור על ביצוע הפעולה.
* חשוב מאוד: משלוח הדואר האלקטרוני אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את  חברת י. סולומון חוויה-הום
5. חיוב הקונה בגין עלות המוצר יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, בסיום התהליך.
שים לב: הגשת פרטים שקריים או שאינם נכונים הינה עבירה פלילית והעושה כך צפוי לעונש.

6. אם חברת האשראי לא אישרה את ההזמנה, יקבל הקונה הודעה בין אם בטלפון ובין אם בדואר האלקטרוני שמסר. לשם השלמת ההזמנה, יידרש הקונה ליצור קשר עם שירות הלקוחות של י. סולומון חוויה שבכלי בע"מ- בכדי להסדיר אישור מחברת האשראי לביצוע העסקה או בכדי למסור פרטי כרטיס אשראי אחר או אמצעי תשלום אחר בכפוף להסכמת האתר. במקרה כזה, מועדי המשלוח ייחשבו מרגע אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי ולא ממועד משלוח הדואר האלקטרוני על אישור ההזמנה. במידה והקונה לא יצר קשר בתוך 7 ימים מיום קבלת ההודעה, תהיה חברת י. סולומון חוויה-הום - זכאית לביטול הזמנתו.

7. אם הקונה בוחר שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי באינטרנט, ייווצר עימו קשר טלפוני בו יוכל למסור את פרטי האשראי. ההזמנה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת הפרטים הללו ע"י הקונה ומשלוח דואר אלקרוני על ידי האתר המאשר את ההזמנה. במקרה זה, יחושבו מועדי המשלוח החל ממועד קבלת הדואר האלקטרוני.
במידה והלקוח בחר באפשרות זו, ולא השיב לפניה טלפונית או לדואר אלקטרוני בתוך 7 ימים ממועד הפניה, תהיה "שם החברה"- זכאית לבטל את הזמנתו.

8.חברת י. סולומון חוויה-הום תציג בדף המוצר באתר פרטים כגון תיאור המוצר ומחיר, לפרטים נוספים ובירורים ניתן לפנות ל- "שם החברה"- ע"י טלפון שירות הלקוחות או הדואר האלקטרוני המופיע באתר.


ד. אספקת/ הובלת המוצרים

1. חברת י. סולומון חוויה-הום - תדאג לאספקת כל מוצר הנרכש ע"י הגולש באתר לכתובת בישראל שהגולש ציין בעת קניית  המוצר,    תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר אלא אם כן נכתב אחרת באתר.

2. חברת י. סולומון חוויה-הום תהיה אחראית לספק את המוצרים בהתאם לתנאי האספקה הכתובים בדף המכירה.

3. חברת י. סולומון חוויה-הום מתחייבת לספק אך ורק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי.

4. חברת י. סולומון חוויה-הום לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה או לאי אספקה שנגרם מאירועים שאינם בשליטתם ו/או שנגרמו כתוצאה מכוח עליון לרבות שביתות, השבתות, מלחמה, פעולות איבה וכיו"ב.

5. באזורים אשר הגישה אליהם מסוכנת, מוגבלת או אסורה מבחינה ביטחונית, חברת י. סולומון חוויה-הום תהיה רשאית לתאם עם הלקוח מקום משלוח במקום סמוך למקום מגוריו ומקובל ע"י הצדדים.

6. דמי המשלוח המצוינים באתר הינם על משלוח סטנדרטי, ואינם כוללים הובלה חריגה. הכוונה היא למשלוח לחו"ל, הובלה הדורשת כוח אדם נוסף או אמצעים מיוחדים. בכל מקרה, משלוחים יתבצעו אך ורק בתחום מדינת ישראל.

7. התקנון של כל גוף באמצעותו חברת י. סולומון חוויה-הום מבצעת את ההובלה, כגון רשות הדואר לישראל , ydm,ups וכו', יחול על כל אספקה/ הובלה של המוצר באמצעות האתר. משלוח אל ישובים קהילתיים, קיבוצים, כפרים וכו' עשוי להיות מסופק לסניף הדואר הקרוב ליישוב או למזכירות היישוב. הודעה על כך תימסר ללקוח.
*דמי המשלוח המפורסמים באתר אינו כולל דמי אחריות וביטוח.למעוניינים לבטח את המשלוח אנא צרו קשר
 עם חנות שם החברה כדי להתאים את דמי התשלום על האחריות הביטוח לפריט אותו רכשתם.

8. זמני אספקת המוצר כפי שמצוינים בדף המכירה כוללים אך ורק ימי עסקים. ימים א'-ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג. זמני האספקה המשוערים לכל חלקי הארץ עד 21 ימי עבודה מלאים.

9. דמי המשלוח יגבו ביחד או בנפרד לתשלום על המוצר. במידה והתשלום בוצע בתשלומים,חברת י. סולומון חוויה-הום תהיה רשאית לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.

10. במידה והלקוח מעוניין לבטל עסקה, שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לו, ובמידה והמוצר כבר נשלח, על הקונה להחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם, ללא פגיעה, נזק, פגם או קלקול מכל סוג. בכל החזרה שכזאת על הלקוח יהיה לעמוד בתנאי התקנון כמפורט להלן.


ה. ביטול עסקה/ מכירה ו/או כשל תמורה

1. הקונה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן. הקונה לא יהיה רשאי לבטל עסקה של רכישת מוצר אשר יוצר עבור הקונה במיוחד עבור הזמנה והכל בהתאם לחוק.

2. המשתמש יוכל לבטל את הרכישה שביצע בתנאים הבאים:
(א) ברכישת מוצר, מיום ביצוע העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את פרטי ההזמנה, לפי המאוחר ביניהם.
(ב) ברכישת פריטים אשר יוצרו במיוחד עבור הקונה בהתאם להזמנה לא תהיה אפשרות לביטול העסקה לפי החוק להגנת הצרכן.
(ג) ביטול העסקה ייעשה באמצעות פקס או דואר אלקטרוני.
(ד) ביטול העסקה עקב פגם או עקב אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו למשתמש, תיעשה בפנייה ל-חברת י. סולומון חוויה-הום, אשר תזכה את הקונה בשווי הקנייה, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על ביטול הקנייה ותאפשר לקונה להשתמש בזיכוי על מנת לרכוש מוצר אחר באתר וזאת למשך 24 חודשים מיום הזיכוי. לא השתמש הקונה בזיכוי אשר ניתן לו על ידי האתר יבוטל הזיכוי ולא יוחזר לקונה הסכומים ששילם. יודגש, כי בכל מקרה לא יוחזר לקונה כספים בגין ביטול העסקה.
מקרה שבו ישודרג פריט או חלק מפריט לטובת הלקוח, מכל סיבה שהיא, לא יחשב כפגם או לאי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו למשתמש.
(ה) . בכל מקרה ובכל החזרה על הלקוח יהיה לעמוד בתנאי ההחזרות של האתר.

4. ביטול שלא עקב פגם או קלקול במוצר תיעשה בתום 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול. הקונה ידאג להחזרת המוצר על חשבונו ויחויב בתשלום מלא בגין המשלוח, אפילו אם עדיין לא קיבל את המוצר, אך ורק במידה והמוצר הגיע לידי חברת השילוח. במידה של ביטול עסקה שלא עקב פגם, מחויב הקונה להחזיר את המוצר באריזתו המקורית ללא פגיעה, נזק, פגם או קלקול מכל סוג. במקרה של ביטול העסקה שלא עקב פגם או קלקול יחולו אותם תנאים כאמור בסעיף ד לעיל.במקרה של ביטול עסקה תיגבה עמלת ביטול של 5% מערך הפריט.

5. חברת י. סולומון חוויה-הום רשאית לתבוע את נזקיה בשל כך שערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה במצבו.

6. האמור בסעיף זה לא יחול על הקבוע בסעיף 14 ג`` לחוק הגנת הצרכן.

7. חברת י. סולומון חוויה-הום תהיה רשאית לבטל עסקה:
(א) במידה ונפלה טעות במחיר או בתיאור המוצר.
(ב) במקרה של מלחמה, אירוע שנגרם עקב כוח עליון, איבה או טרור אשר מונעים את תהליך המכירה התקין.
(ג) אם יתברר כי הקונה נהג בצורה בלתי חוקית או כי הרכישה התבצעה בליווי פעילות בלתי חוקית.
(ד) אם יתברר לה כי הקונה עלול לשוב ולסחור במוצר או למכרו.

8. חברת י. סולומון חוויה-הום - תהיה חופשית להחליט על ביטול עסקה ללא התחייבות להסביר את סיבותיה.
הודעה על ביטול מוצר תימסר לקונים בטלפון או בפקס או בדואר אלקטרוני או בכתובת אותם ציינו בפרטיהם האישיים.

9. במידה ולאחר סיום המכירה יתברר כי המוצר אזל מהמלאי, רשאית "שם החברה"- לבטלה או להציע מוצר חלופי ושווה ערך ולא תהיה אחראית ולא תשא בכל נזק ישיר או עקיף שנגרם למשתמש או לצד שלישי.

10. כשלון תמורה. חברת י. סולומון חוויה שבכלי בע"מ - מתחייבת בכל מקרה של ביטול עסקה בעקבות כשל תמורה מלא, לפעול ולספק מוצר חלופי ושווה ערך לאחר קבלת הודעה בכתב על ביטול העסקה והסיבות לכך. במידה ו- "שם החברה"- לא סיפקה מוצר חלופי הולם מכל סיבה, תשיב לרוכש את מלוא הכסף ששולם על- ידו אך ורק אם הרוכש ביטל את העסקה מול חברת האשראי ושלח ל- "שם החברה"- הצהרה חתומה על- ידו הכוללת את פירוט התשלומים ששלם.


ו. תנאים נוספים

1. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בינן לבין המוצר הנמכר בפועל.

2. חברת י. סולומון חוויה-הום לא תהיה אחראית ולא תשא בכל נזק ישיר או עקיף שיגרם למשתמש או לצד שלישי בעקבות שימוש או רכישה באתר.

3. הרוכש ורק הרוכש יהיה האחראי הבלעדי לתחזוקו ולשירות לו נזקק המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת.

4. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך בתכנים המופיעים באתר אלא אם כן ניתנה הסכמה לכך בכתב ומראש.

5. רישומי המחשב של חברת י. סולומון חוויה-הום בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהיו כראיה לנכונות פעולות אלה.


ז. הגבלת פרטיות

אתר חוויה פועל ע"פ נוהלי משרד המשפטים לניהול מאגר מידע רשום ומתחייב לא לעשות שימוש מסחרי או אחר בפרטיך האישיים. 
ולא להעבירם לשום גורם מעבר למבצעי המכירות באתר זה.

ח. כללי

1. אכיפת תקנון זה, או כל פעולה או סכסוך הנגרם ממנו ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך בבתי המשפט המוסמכים בחיפה בלבד.
2.התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד ,קרובים למציאות, ואינן מחייבות את החנות.
3. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא , לבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא , שאז החנות שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה.

4. החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.ואחריותו בלבד.

5. הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש לפריט אשר נרכש באמצעות האתר , אלא אם נכתב אחרת .ינתנו הנחיות בעת הצורך.

6. אין להעתיק , לשכפל, להפיץ , לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר , אלא אם כן  ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.

7.רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות .

8. נפלה טעות בתיאור המוצר , לא יחייב הדבר את החנות ו/או את הספקים.

                                                                                                                                                                                         מאחלים קנייה נעימה ומהנה,
                                                                                                                                                                                    חברת י. סולומון חוויה שבכלי בע"מ

עיצוב גרפיסטודיו הדס ניצן     בניית אתריםITdesigns